Polis bile o görüntüyü izleyemedi

  • Ana Sayfa
  • Polis bile o görüntüyü izleyemedi
Polis bile o görüntüyü izleyemedi
Alkol alan işsiz genç arkadaşını öldürdü ve o anları cep telefonuna kaydetti. Polis ekipleri kan donduran videoyu izlemekte güçlük çekti.Abone olİzmir'in Karşıyaka semtinde bir kişi, çıkan tartışma sonucu arkadaşını öldürdü. Emin Atik (28), işsizlik sebebiyle girdiği bunalım sonucu birlikte alkol aldığı arkadaşı Nazım Kurtuldu'yu (33) öldürdü. Arkadaşı Nazım Kurtuldu'nun boğazını keserek ISO 50001 Danışmanlık işkence yapan Emin Atik'in cinayet anını videoya aldığı ortaya çıktı.

POLİSLER İZLEYEMEDİ

Atik, önce şişe ile tehdit ettiği Kurtuldu'yu bir yandan yürütürken bir yandan da vücudunu kesmeye devam etti. İddiaya göre, işkenceye dayanamayıp yere düşen Kurtuldu'nun bu kez boğazını keserek yüzünü çizen Atik, bir yandan da bu korkunç anları cep telefonuyla kaydetti. Soruşturmada görevli cinayet ekipleri, kanlarını donduran görüntüleri sonuna kadar izlemekte güçlük çektikleri belirtildi.

KIZ ARKADAŞI POLİSE TESLİM ETTİ

Olayı gizlemek için evine gidip üzerini değiştiren ve elbiselerini çöp konteynerine atan Atik, bir kız arkadaşından yardım istedi. Birlikte Karşıyaka sahil boyunda oturup konuştuğu kız arkadaşı, anlattıklarından şüphelendiği Atik'i evine bırakmak istediği sırada olay yeri yakınlarında gördüğü polise teslim etti. Emin Atik'in telefon kayıtlarını inceleyen polis, en son görüştüğü kişiler arasında Nazım Kurtuldu’nun da olduğunu görünce gözaltına aldı. Sorgusunda susma hakkını kullanan Atik, emniyetten adliyeye sevk edilirken 'Allah böyle istedi' şeklinde soruları yanıtladı. Emin Atik çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.Kategori : GÜNCEL