Behçet Oktay’ın eşine koruma

  • Ana Sayfa
  • Behçet Oktay’ın eşine koruma
Behçet Oktay’ın eşine koruma
Ölümü hakkındaki soruşturma yeniden açılan Özel Harekât Daire Başkanı Behçet Oktay’ın eşi Şengül Oktay koruma talep etti...Abone olÖlümü hakkındaki soruşturma yeniden açılan Özel Harekât Daire Başkanı Behçet Oktay’ın eşi Şengül Oktay Aile İçi Şiddet Büro organik ürün seo su Savcılığı’na geçen hafta başvurarak, oğulları B. ve T. Oktay ile Behçet Oktay’ın akrabaları tarafından şiddete maruz kaldığını, tehdit edildiğini, yaralandığını iddia ederek şikâyette bulundu.

Adli Tıp Kurumu’ndan rapor da alan Şengül Oktay, savcıya “Başıma herhangi bir şey gelirse eşimin ailesi sorumludur” diyerek, çocukları ve Behçet Oktay’ın kardeşlerinden şikâyetçi oldu.

Ankara 1’inci Aile Mahkemesi, Şengül Oktay’a koruma verilmesine, fiziki ve sözlü şiddetin devam etmesi halinde uygulayanların bu kez hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi. Oktay’ın ölümü sırasında yanında bulunan Halil Kesici hakkında “Adam öldürmek” suçlamasıyla ömür boyu hapis istemiyle hazırlanan iddianame Ankara 8’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi.Kategori : GÜNCEL