Bu yeni yüzle haber spikeri olacak

Bu yeni yüzle haber spikeri olacak
Türkiye'deki 2. yüz nakli operasyonunu olan Cengiz Gül taburcu oldu. Yeni hayatına başlayan Gül, haber spikeri olmak istiyor. Abone ol

Türkiye'nin 2. yüz nakli operasyonunun gerçekleştirildiği Cengiz Gül, ameliyattan 74 gün sonra taburcu oldu. Hastaneye vedasından önce açıklamalarda bulunan Gül, haber spikeri olmak Su Ayak İzi Hesaplama istiyor.

Hastaneden çıkınca ilk olarak dinleneceğini söyleyen Gül, bu yoğun ameliyat sürecinden sonra kendine gelmek istediğini belirtti. Kendisine yüz bağışı yapan aileye çok teşekkür eden Gül, aileye başsağlığı dileğinde bulundu.

Duygularını "Uzun zaman oldu dışarı çıkmayalı. Dışarıyı özlemişim. O yüzden mutluyum" şeklinde ifade eden Gül, "Hacettepe Üniversitesi'ne, doktorum Serdar Hoca'ya, ameliyatta yer alan bütün doktorlara, hemşirelere çok teşekkür ediyorum. Üzerimde çok hakları var. Benim için çok uğraştılar. Herşey için çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

EN BÜYÜK ARZUSU SPİKERLİK

Radyo-Televizyon bölümü mezunu olan Gül, haber spikeri olup, ekranlarda gözükmeyi çok istediğini söyledi.Gül'ün hastane arkadaşları ise, Cengiz Gül'ün Karadenizli olduğunu ancak yüzme bilmediğini söyledi. Hastane arkadaşları Gül'ün Survivor programına katılmak istediğini de açıkladı.

DOKTOR: KÜÇÜK OPERASYON DEVAM EDECEKKategori : SAĞLIK