Selçuk rakiplerden öndeyiz dedi

Selçuk rakiplerden öndeyiz dedi
Fener'in sakatlıktan kurtulan yıldızı Selçuk Şahin, şampiyonlukta diğer takımlara göre daha ağır bastıklarını söyledi...Abone ol

Belinden ikinci kez ameliyat olan ve sahalardan uzun süre uzak kaldıktan sonra artık oynamaya hazır hale gelen sarı lacivertli futbolcu Selçuk Şahin, Fenerbahçe'nin diğer takımlara göre daha ağır bas istanbul seo uzmanı tığını söyledi.

Bu sabah antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan tecrübeli futbolcu, öncelikle sakatlığına değinerek, "Kolay bir sakatlık geçirmedim. Fizik olarak hazır olmak yetmiyor. Bunun psikolojik bir süreci var. Fakat bunuda atlatıyorum. Şu an çalışmalarıma devam ediyorum ve herşey iyi gidiyor" dedi.

Selçuk, ligde rakipleriyle aralarında puan farkının bir türlü açılamaması ile ilgili olarak ise, "Rakiplerimizle devre arası puan farkı 7 iken şimdi 6 oldu. Elimize farkı arttırmak için çokta şans geçmişti. Farkı açamadığımız için hem kendimizi hemde taraftarımızı üzdük. Konyaspor maçında net bir galibiyet aldık ve yolumuza devam ediyoruz" diye konuştu.

Ligin diğer takımlarına göre kendilerinin daha ağır bastığını vurgulayan Selçuk, "Eskiden 4 büyükler için kesin maçı alır deniliyordu. Ama artık puan almak zor. Ligdeki diğer takımlara göre daha ağır basıyoruz. Takım olarak mücaledeci ve hırslı bir yapımız var" şeklinde konuştu.Kategori : SPOR